Over ons

team


Kantoor Schoten

Koen
Van Elsacker

zaakvoerder Kolum Verzekeringsteam
(kantoor Schoten)
Tel: 03/680.10.02
E-mail: koen.van.elsacker@dvv.be

Koen Van Elsacker

Peter
Vermeerbergen

zaakvoerder Kolum Verzekeringsteam
(kantoor Schoten)
Tel: 03/680.10.01
E-mail: peter.vermeerbergen@dvv.be

Peter Vermeerbergen

Nadia
De Maeyer

voor al uw vragen ivm verkoop en verhuur
Tel: 03/680.10.05
GSM: 0488/56.98.52
E-mail: Nadia.De.Maeyer@dvv.be

Nadia De Maeyer

Annemie
Adriaenssens

specialiste beleggingen, kredieten, pensioensparen en levensverzekeringen
kantoor Schoten
Tel: 03/680.10.04
E-mail: Annemie.Adriaenssens@dvv.be

Annemie Adriaenssens

Almir
Hucic

specialist KMO en particuliere verzekeringen
Tel: 03/680.10.06
E-mail: Almir.Hucic@dvv.be

Almir Hucic

Pascale
Van de Velde

specialiste schade: zij beheert uw dossier van A tot Z.
kantoor Schoten
Tel: 03/680.10.03
E-mail: pascale.van.de.velde@dvv.be

Pascale Van de Velde

Mieke
Dury

intern commercieel medewerkster, voor al uw vragen over verzekeringen en schade
Tel: 03/680.10.07
E-mail: mieke.dury@dvv.be

Mieke Dury

Stéphanie
Lefèvre

Interne commerciële en administratieve ondersteuning

Tel: 03/680.10.00
E-mail: Stephanie.Lefevre@dvv.be

Stéphanie Lefèvre

Birgit
Verschraegen

Voor al uw vragen ivm verkoop en verhuur

Tel: 0483/36.33.23
E-mail: birgit@immokolum.be

Birgit Verschraegen

Dean
de Kroes

Interne commercieel medewerker

Tel: 03/680.10.00
E-mail: Dean.de.kroes@dvv.be

Dean de Kroes

Maxim
Vermeerbergen

Commercieel medewerker - voor al uw vragen over verzekeringen KMO en particulieren

tel: 03/680.10.00

E-mail: maxim.vermeerbergen@dvv.be

Maxim Vermeerbergen

Babiche
Goolaerts

Extern Commercieel medewerkster

GSM: 0471/11.17.79

E-mail: babiche.goolaerts@dvv.be

Babiche Goolaerts

Micheline
Besseleers

voor al uw vragen over verkoop en verhuur

tel: 0494/12.71.09

E-mail: micheline@immokolum.be

Micheline Besseleers

Hilde
Aerts

specialiste KMO

tel: 03/500.13.13

E-mail: hilde.aerts.6495@dvv.be

Hilde Aerts

Amela
Gorancic

administratief medewerkster

tel: 03/680.10.00

E-mail: amela.gorancic@dvv.be

Amela Gorancic

Kantoor Broechem

Kristof
Pauwels

Zaakvoerder van Immo Kolum en Kolum Verzekeringsteam

GSM: 0479/93.43.49

E-mail: kristof.pauwels@dvv.be

Kristof Pauwels

Dirk
Ceulemans

intern commercieel medewerker kantoor Broechem:
voor al uw vragen over uw verzekerings- of schadedossier kan u bij Dirk terecht

Tel: 03/485.57.68
E-mail: dirk.ceulemans@dvv.be

Dirk Ceulemans

Maxime
Lemmens

intern commercieel medewerker kantoor Broechem

E-mail: maxime.lemmens@dvv.be

Maxime Lemmens

Inès
Lambrechts

Intern commerciële medewerker

03/485.57.68

E-mail: ines.lambrechts@dvv.be

Inès Lambrechts

Katrijn
De Peuter

Voor al uw vragen ivm verkoop en verhuur

GSM: 0494/99.29.01

E-mail: katrijn@immokolum.be

Katrijn De Peuter

Katleen
Cavens

intern commercieel medewerker – voor al uw vragen over verzekeringen

03/485.57.68

E-mail: katleen.cavens@dvv.be

Katleen Cavens

Dirk
Ceulemans

intern commercieel medewerker kantoor Broechem:
voor al uw vragen over uw verzekerings- of schadedossier kan u bij Dirk terecht

Tel: 03/485.57.68
E-mail: dirk.ceulemans@dvv.be

Dirk Ceulemans

Kantoor Zoersel

Koen
Bemelmans

kantoorhouder kantoor Zoersel
de verzekerings- en kredietspecialist voor de regio Zoersel.

Tel: 03/311.59.42
E-mail: Koen.Bemelmans@dvv.be

Koen Bemelmans

Annemieke
Baeten

Beheert uw schade- en verzekeringsdossiers tot in de puntjes.

Tel: 03/311.59.42
E-mail: annemieke.baeten@dvv.be

Annemieke Baeten

Kantoor Zandhoven

Sven
Mariën

Kantoorverantwoordelijke

Tel: 03/484.64.07
E-mail: sven.marien@dvv.be

Sven Marien

Caroline
Vermeiren

intern commercieel medewerkster

E-mail: caroline.vermeiren@dvv.be

Caroline Vermeiren